Kırım Yıkım İşleri

Ataşehir Kırım, Döküm ve Hafriyat İşleri

Kentsel dönüşümün yoğun yaşandığı şehirlerde buna bağlı Ataşehir  kırım, yıkım ve hafriyat işlerine de ihtiyaç duyulmaktadır. Gözde yaşam alanlarını istenilen güzelliğe ulaştırmak için önce yapıların inşa edileceği alanların istenilen şekle girmiş olması gerekir. Firmamız kırım işleri konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Mevcut eski binanın yıkılıp yeni bir binanın yapılabilmesi emniyet kuralları çerçevesinde yapılmak zorundadır. Civarda diğer binalara ve yoldan geçen kişilere zarar verilmemesi açısından kırım işlerinde ciddi anlamda önlem alınmalıdır. Eski binaların yıkılıp yeni binaların yapılmasındaki amaç daha sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarını oluşturmaktır. Bina yapımından sorumlu yüklenici firma yıkım konusunda her zaman alanında uzman firmalara ihtiyaç duyarlar. Can ve mal güvenliği açısından alanında uzman firmalar iş garantili hizmet vermektedir. Her işte olduğu gibi Ataşehir kırım işleri işlerinde de belli bir kural ve yönetmelik söz konusudur. Yüklenici firma bu konuda gerekli yerlerden gerekli izinleri almalıdır. Firmamız bu izinler ve yönetmelik gereği kurallar çerçevesinde ve zorunlu güvenlik önlemlerini alarak bina yıkımına başlar.

Mevcut yapıların yıkılması ile ortaya çıkan molozlar firmamız tarafından çuvallı ya da çuvalsız bir şekilde çalışma alanından alınmaktadır. Devletin izin verdiği Ataşehir kırım yıkım işleri alanlarına bırakarak daha geniş ve güvenli çalışma alanlarına sahip olmanıza olanak sağlarız.  Güvenli ve hızlı bir şekilde çalışma alanlarından uzaklaştırılan molozlar gelişigüzel değil tamamen kanunlar çerçevesinde taşınmaktadır. Kara düzen moloz taşımak yerine daha güvenli ve profesyonel bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız hafriyat işleri konusunda yetki belgelerine sahip olup sektörün bilinen firmaları arasındadır. Moloz kapsamında Ataşehir yıkım kırım alanına gidecek her tür malzemenin taşınmaya uygun hale getirilip araca yüklenmesi alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız tarafından yürütülmektedir. Oluşan molozların mevcut konumdan taşınması minimum süreyi kapsar. Anında oluşan ve taşımaya elverişli tüm moloz atıkları firmamız aracılığı ile güvenle taşınmaktadır. Amacımız oluşan molozların çalışma alanlarına engel teşkil etmeyecek şekilde kısa sürede taşınması olduğu için bu beklentinizi rahatlıkla karşılayabileceğimizden emin olabilirsiniz. İş garantili hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmek firmamızın dikkat ettiği konular arasındadır.

Ataşehir Daire, Ofis, İş Yeri, Okul, Apartman Yıkım Kırım Tadilat Hizmetleri

Bina yıkımı sonrası ortaya çıkmış moloz atıklarına uygun konforlu ve geniş araçlarımız da mevcuttur. İş yapmaya elverişli tüm iş makineleri ve araçları sizlere sunarak çalışma ortamınızı hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz şekle sokabiliriz. Firmamız moloz atımı öncesi çuvalı ve çuvalsız taşımacılık seçenekleri sunarak seçim yapmanızı bekler. Sizin seçimleriniz doğrultusunda belirlenen moloz atım şeklimiz düşündüğünüzden daha kısa sürede sona erer. Bina yıkımının süresine doğru orantılı bir şekilde belirlenen moloz atım işlerimizde amacımız kısa sürede istediğiniz hizmeti sunmaktır. Döküm konusunda herhangi bir standardı olmayan firmamızda her türlü moloz atımı yapılır. Her türlü moloz atımına uygun konforlu araçlarımız da yine firmamız bünyesinde faaliyet gösterir. Çalışma ortamınıza size engel olmamak amacıyla geliştirdiğimiz moloz taşıma sistemimiz ile hizmetlerimizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Kentsel dönüşüm esaslı yapılan yıkım işlemleri konusunda uzman olduğumuzu bildirmek isteriz. Oldukça titiz ve kurallı bir çalışma gerektiren Ataşehir hafriyat işleri beklentilerinize uygun bir şekilde gerçekleşmektedir. Ataşehir kırım işleri genellikle geniş işlerdir. Firmanın profesyonel olması müşterinin beklediğini sunabilmesi açısından önemlidir. Bu yüzden firmamız yapacağı planlar ve tercih ettiği iş makineleri ile sizlere mükemmel hizmet sunmaktadır. Ataşehir Yıkım kırım işleri sırasında olası bir aksilik ile karşılaşmamak için elektrik, su ve doğalgaz bağlantıları kontrol edilmektedir. Gerekli izin belgelerini gördükten ve güvenlik önlemleri aldıktan sonra çevreye zarar vermeden hafriyat işlerinizi uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Sadece hafriyat alanı değil çevredeki tüm yapılar için de güvenli alan oluşturan firmamızdan hizmet almak isterseniz irtibat numaralarımızı arayabilirsiniz.

Call Now ButtonTIKLA ARA